11 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı Üzerinden Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

10 Şubat 2014 tarihinde Yapı Kredi İnternet bankacılığı üzerinden motorlu taşıtlar vergisini yatırdım. Vergiyi yatırmadan önceki ekranda "Ödeme kartınıza taksitli olarak yansıtılacaktır." gibi bir bilgi bulunmaktaydı.

Bugün tekrar kontrol ettiğimde ise vergi ödemesinin tek çekim olarak yansıtıldığını gördüm ve müşteri hizmetlerini aradım. Görevli, kampanyanın 7 Şubatta bittiğini ve taksit yapamayacaklarını söyledi. İnternet şubedeki bilgilendirme metninden bahsettiğimde ise sistem güncellenmemiştir gibi akıl dışı bir bahane öne sürüp daha fazla konuşmama izin vermeden telefonu yüzüme kapattı.

Yanlış bilgilendirme, bankanın hatasıdır ve taksitlendirme işleminin düzeltilmesi gerekmektedir.

Özgür 109 Okunma

Cevaplar

  • Özgür 20 Şubat 2014

    Şikayet ile ilgili firma tarafından sembolik bir cevap eklenmiş fakat beklendiği gibi problemin çözümüne yönelik herhangi bir adım atılmamıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön