Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı...

Deniz P. |

Yapı Kredi internet şubeciliği şifremi almak için internetten başvurduğumda eski numaramın kayıtlı olduğunu gördüm. Şubeyi aradım şubeye gidip imza atmam gerektiğini söylediler. Şubeye gittim eski numaram silindi yeni numaram kaldı ama bu sefer kayıtlı numaranız bulunmadığı için kayıt yapamazsınız şeklinde uyarı geldi, müşteri hizmetlerini aradım şubeye yönlendirdiler, şubeyi aradım sistemsel problem diye müşteri hizmetlerine bu iki kere yaşandı. Ve en son kaçıncı bilmem görüşmemin sonunda şube umursamazlıkla beni müşteri hizmetlerine yönlendirdiler. Ve ben hala giremiyorum hayatımda herkesin birbirinden bu kadar bir haber ve çözüme kavuşturmak için uğraşmayan insanlar görmedim.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ocak
  10:53

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.