13 Ağustos 2015

Yapı Kredi Bankası İlgisizlik ve Mağduriyet.

Yaptırmış olduğum Allianz Sigorta kaskomun benden habersiz bir şekilde iptal edilmiş olması şu an araç kaza yaptı ama ben aracımın kaskolu olduğunu biliyordum. Gerekçe olarak bana söylenen beyle bir kaskonun olmadığı benim elimde kasko poliçem var fakat neymiş siz para yatırmamışınız o yüzden dolayı otomatik olarak iptal olması ama ben bankanızın ticari müşterisiyim.

Ben şu ana kadar ikin ci kez bu aracın kaskosunu size yaptırmış idim fakat bankanın benim hesaplarımdan bir kez para alınmış daha sonrada ben de onun takibini banka yapıyor vede hesaptan alıyor diye uğraşmadım ama şu an ben mağdur oldum. Benimle ilgilenecek kişi veya kişiler var mı?

Osman 49 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön