14 Ağustos 2013

Yapı Kredi Bankası İlgisizlik!

Mayıs 2012'de hesap kartım kopyalandı ve içinden bir miktar para çekildi. Banka işlemi şüpheli bulup kartı dondurmuş. Bende haberdar olunca kartı iptal ettirdim ve yeni bir hesap kartı talep ettim. Herşey güzel.

Bankaya çekilen miktarın tarafıma iadesini talep eden bir dilekçe faksladım. En kısa sürede (!) incelenip dönüş yapılacağını bildirdiler. O andan itibaren dönüş olmadığı gibi defalarca aradığımda hep incelendiğini söylediler. İşlemleri hızlandırmaları için faks bile çektim.

Aradan tam 15 ay geçmesine rağmen bir cevap bile vermeyen bankama soruyorum; sizin kartınızın sizin ATM'nizden kopyalanması kullanıcı hatası mıdır? Maaşım yatmasa hiç işim olmaz, en yakın zamanda onu da değiştireceğiz.

Volkan 73 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 18 Ağustos 2013

    Çözüm üretilmedi, aranılıp sorulmadı bile. Şikayetin altına bir copy paste yapıldı hepsi bu. Neden tercih edeyim ya da tavsiye edeyim?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön