20 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası İlgisiz Personel.

Geçtiğimiz ay çalıştığım şirket maaş hesaplarımızı Yapı Kredi Bankası'na geçirdi. Bankadan 2 elaman gelerek, tüm personelimiz için hesap açtılar. Bu esnada esnek hesap isteyip istemediğimi sordular ve ben de "evet istiyorum" dedim. Arkadaşlar esnek hesap için gerekli evrakları alarak şirketimizden ayrıldılar. 1 ay geçmesine rağmen esnek hesap açılmış değil, ben de arkadaşları arayıp durumu sordum, onlar da 444 0 444 arayarak esnek hesap talebinde bulunmam gerektiğini söylediler. 444 0 444'ü aradım, bir kişi talebimi aldı, ancak hemen arkasında SMS geldi ve şubeyle görüşmem gerektiğini söyledi. Böylece sonsuz bir döngüye girdik, şube 444'e, 444 şubeye yönlendirerek müşteri memnuniyeti adına elinden geleni yapıyor.

Şimdi soruyorum, Türkiye'deki hangi banka esnek hesabı 1 ayda açamıyor? Evrakları alıp götürmesine rağmen tekrar evrak talebinde bulunuyor ve şubeye ayağına çağırıyor.

İbrahim 165 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 20 Ekim 2016

    Yaptık yaptık onu da, maalesef aynı martaval okunmaya devam ediliyor. Ben belgemi teslim etmişim, başvurumu yapmışım, hala bana şubeye gitmeniz gerekiyor deniyor, ne kadar ilgili olduğunuz buradan da belli, hazır cevabı yapıştırıp, bizi arayın diyorsunuz, tabi sizi arayalım 15-20dk telefonda bekleyelim, sonra arkadaşlarınız yine kusura bakmayın yardımcı olamıyoruz desinler. Sonsuz döngüye girmişisiniz haberiniz yok. Aynı işlemleri Finansbaktan 10 dakikada hallettim, hala daha şubeye gel, şunu getir, bunu getir diyorsanız sözüm yok.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön