Yapı Kredi Bankası İletişim Bilgilerini 3. Şahıslarla Paylaşıyor!

Cihangir C. |

Birkaç defa farklı farklı numaralardan, "geçen yıl Yapı Kredi Bankası kartım aracılığı ile sigorta vesaire yaptırdığımı yenilemek isteyip istemediğimi ya da cezai bedel karşılığında iptal edebileceğim" şeklinde mağdur etme, para koparma faaliyeti kapsamında çalışmalar yapan insanlarla Yapı Kredi Bankası iletişim bilgilerimizi paylaşıyor.

Bu durumla ilk defa karşılaştığımda ihtimal vermemiştim ama 3. kez benzer telefonlar alıp adres, kimlik bilgileri, telefon, banka ve kart bilgilerime kadar bildiklerini ve aynı durumlarla karşılaşmış insanların paylaşımlarını görünce yapı kredi bankasının iletişim bilgilerimizi 3. şahıslarla paylaştığına kesin kanaat getirdim.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Kasım
  15:13

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.