23 Kasım 2015

Yapı Kredi Bankası İletişim Bilgilerini 3. Şahıslarla Paylaşıyor!

Birkaç defa farklı farklı numaralardan, "geçen yıl Yapı Kredi Bankası kartım aracılığı ile sigorta vesaire yaptırdığımı yenilemek isteyip istemediğimi ya da cezai bedel karşılığında iptal edebileceğim" şeklinde mağdur etme, para koparma faaliyeti kapsamında çalışmalar yapan insanlarla Yapı Kredi Bankası iletişim bilgilerimizi paylaşıyor.

Bu durumla ilk defa karşılaştığımda ihtimal vermemiştim ama 3. kez benzer telefonlar alıp adres, kimlik bilgileri, telefon, banka ve kart bilgilerime kadar bildiklerini ve aynı durumlarla karşılaşmış insanların paylaşımlarını görünce yapı kredi bankasının iletişim bilgilerimizi 3. şahıslarla paylaştığına kesin kanaat getirdim.

Cihangir 44 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Kasım 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön