11 Aralık 2013

Yapı Kredi Bankası İki Aydır Ekstreme Alliazn Primi Diye Kesinti Yansıyor!

Yapı Kredi Bankası World kart kullanmaktayım. Yaklaşık 10 yıldır düzenli ödemelerimi yapmaktayım. 2 aydır ekstreme yansıyan ''5 Kasım 2013 Allianz prim P61214191 Beşikataş İsta 15, 681 TL'' tutar gözükmekte. Hiçbir şekilde talebim veya onayım olmayan bu hizmet için benden her ay para kesintisi olmakta.

Bu nedenle bu yakışıksız, haksız ve usulsüz kesintinin son bulmasını ve kesilen tutarında (2 aylık) tarafıma iade edilmesini şiddetle talep ediyorum.

İlk ay müşteri hizmetlerini anında aradım iptal ettik dediler. Sonraki ay yine yansıdı bu nasıl iştir. Lütfen bu mağduriyetin daha fazla uzamaması ve giderilmesi için yardımcı olun.

Erol 104 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön