10 Nisan 2014

Yapı Kredi Bankası İhtarname Masrafı Alıyor.

İki ay gecikmeli kredim için Yapı Kredi Bankası tarafından arandım. Kredimin 20 TL yüzünden 3 ay gecikmeli olduğunu ve gün içinde bu tutarı hakkımda işlem yapılmaması için yatırmam gerektiği söylendi. Tutarı aynı gün içinde yatırmama rağmen 1 hafta sonra 87,52 TL noter masrafına sebep olan bir ihtarname aldım.

Müşteri yetkilileriyle yaptığım görüşmede, 20 TL'lik tutarı yatırdıktan sonra kendilerine bilgi vermem gerektiğini vermediğim için bu olayın gerçekleştiğini ve geriye dönük işlem yapılamayacağını bildirdiler. Maalesef bu bilgiyi zamanında vermemişlerdi. (Ses kayıtlarından anlaşılabilir.) Diğer vatandaşların bu duruma düşmemeleri için şikayetimi burada belirtmek istedim. Şikayetçiyim !

Arşak 148 Okunma

Cevaplar

  • Arşak14 Nisan 2014

    Bankanın iletişime geçmesini bekliyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön