Yapı Kredi Bankası İcra Dosyam Hala Kalkmadı.

Kerem A. |

2012 yılında çektiğim krediyi ödemedim. Geçenlerde bankayı arayarak borcumu kapatmak istediğimi belirttim. 8000 TL ödeyerek borcunuzu kapatabilirsiniz dedi banka yetkilisi. Bende 8000 TL'yi yatırdım daha sonra icra dairesinin tahsis ücreti olan 324 TL'yi verdikleri iban numarasına yatırdım iban icra dairesine ait. Bir aydır haciz dosyam kalkmadı aracım ve banka hesaplarım hala hacizli defalarca banka şubesine gittim 444 0 449 no.lu teli aradım şikayet hattına başvurdum maalesef çözüm bulamadım. Üstüne 444 0 449 hattını ne zaman arasam ben suçluymuşum gibi davranıyor. Tanıdık bir avukatla konuştum mağduriyet davası açacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kerem A.
  25 Mayıs
  19:50

  Https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin. Aspx dediğiniz aderese şikayet yazılamıyor sürekli hata veriyor 444 0 440 da aramıştım daha önceden. En iyisi dava açmak boşuna uğraşmıyayım

 • 20 Mayıs
  10:34

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.