07 Ekim 2013

Yapı Kredi Bankası Hopa/Artvin Şubesi Beni Mağdur Etti!

Yapı Kredi Bankası Hopa şubenizden işlem yapıyordum. Veznedar genç erkek görevliniz bana kredi kartı ister misiniz dedi, kabul ettim. Sadece ad soyad telefon ve imza istedi. Diğer bilgileri ben doldururum dedi. Kabul ettim. Daha sonra kredi kartı çıktı. Şimdi internet bankacılığı şube şifremi unuttum ve yeni şifre için anne kızlık soyadımı istiyor.

Ben vermediğim halde bir soyadı sallamışlar. Gerçek anne kızlık soyadı için Hopa şubenizden imzalı dilekçemi verdim(üst katta ki 2 isimli bayan çalışanınıza). Ve üstünden hemen hemen 1. 5 ay geçmesine rağmen halen soyadında güncelleme yapmamışlar. Ben bu nedenle ne internet ne telefon bankacılığından yararlanabiliyorum. Mağdur edildim! Şikayetçiyim.

Sezer 103 Okunma

Cevaplar

  • Sezer11 Ekim 2013

    Aramadılar sormadılar hiç bir şey yapmadılar mağduriyetimle ilgili.

  • Sezer07 Ekim 2013

    Şube personeliniz işini yapmıyor, beni mağdur ediyor. İşini yapmayan bir personel ve aylarca mağdur edilmiş bir müşteri var; 1- Bunu nasıl değerlendireceksiniz? 2- Detaylı bilgi olarak ne vereceksiniz? Personelimiz hastalandı, personelimizin bir yakını falan vefat etti mi diyeceksiniz? Sistem arızasıda demeyin ki sistem arızaları 2 aya yakın sürmez bir bankada. Bugün Mersin Mezitli şubenizde bu işi toplam 5 dakika da hallettim. Berna hanım sağolsun çok ilgiliydi 5 dakika sürmedi. Bana hiç bir mazeret öne süremezsiniz. Şimdi sizden tek beklentim var Hopa şubenizde üst katta ki bayan arkadaştan bir özür bekliyorum, çünkü olanlar onun hatası. Ne zaman ki özür diler, benim olayım kapanır. Ben burada işini aksatan bir personeliniz yüzünden bu kadar sıkıntı çekmek zorunda değilim. Telefon bekliyorum. O bayan arkadaş arayıp hatasından dolayı kusura bakmayın desin. Aksi takdirde yatan maaşımı başka bankaya aldıracağım, kredi kartlarımı kapattıracağım ve bir daha Yapı Kredi bankasıyla iş yapmayacağım, kimseye de önermeyeceğim. Yapı Kredi Bankasına duyurulur. Saygılar.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön