Yapı Kredi Bankası Hizmet Sıfır!

Özlem A. |

İsmi şikayet hattı ama diğer hizmet hattına ulaşamama şikayetinizi şikayet yerine bile koymuyorlar. Şikayet hattında bizzat A*** Bey ile görüştüm ve kendisinden şikayetçiyim. Kişi hakkında şikayetimi almadığı ve güya yardımcı olmak için o hattı arayarak 2 ve 3' ü taşlamamı istedi ama bu benim sorunumu çözmüyor. Ben zaten bu şekilde taklalar atarak destek hattına ulaşamadığımızdan yakındım. Biz karşımızda ses kaydı ile cebelleşmek yerine sadece bir tuşa basıp müşteri temsilcisine bağlanmak istiyoruz. Bu da bir şikayet müşteriler için. Ama siz müşteri memnuniyetini önemsemiyor iseniz zaten A**** bey gibi personel çalıştırarak bunu benimsemediğiniz besbelli, o zaman birçok müşteri kaybedersiniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem A.
  02 Mayıs
  18:38

  Bakın mesela hala nerelere yönlendiriyor:)

 • 02 Nisan
  09:04

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.