22 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası HGS!

Yapı Kredi Bankasında Nuvo kullanıcısıyım. Hgs için internet bankacılığı aracılığıyla başvuru yapıp Hgs etiketini aldım. Ancak aracımı sattığımdan dolayı müşteri hizmetlerine plaka değişikliği için başvurdum müşteri hizmetleri plakanın değiştirilemeyeceğini etiketin iptal edilip yeni etiket için başvuru yapmam gerektiğini belirtti. Hgs içerisinde bulunan bakiyemin iadesi konusunda şubeyle görüşmemi ve 40 gün beklemem gerektiğini söylediler. Şube Hgs için müşteri hizmetlerine, müşteri hizmetleri şubeye yönlendiriyor. Şubeden başvurmadığım Hgs için neden şubeye gitmem gerekiyor? Hgs tutarımın 40 gün iade süreci neye göre belirleniyor?

Erman 2.321 Okunma

Cevaplar

  • Erman 29 Mayıs 2015

    22 Mayıs ta sözde değerlendirmeye aldığınız ve tarafıma döneceğinizi belirttiğiniz cevap kesinlikle yalan. o günden beri ne arayan ne de soran oldu tarafınızdan Yapı Kredi den Hgs almak tam bir pişmanlık!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön