Yapı Kredi Bankası Hesap Özetlerim (Ekstrelerim) Yasal Olarak Zorunlu Olmasına Rağmen Tarafıma Gönde

Emre G. |

Hesap özetleri 6 ay öncesine kadar sorunsuz şekilde mail adresime geliyor idi. Müşteri hizmetlerine ve İnternet sitelerindeki şikayet bölümüne toplamda 7 defa bu mağduriyetimi belirten kayıt açtırmama rağmen sorunu çözememek ile beraber bir de suçu bana attılar. Mail adresimde engellenen adresler kısmına eklenmiş olduğunu iddia ettiler. Gerekli kontrolü yaptığımı ve ekstrelerin olduğu mailler haricinde Bankalarından gönderilen diğer tüm maillerin (ekteki fotoğrafta mevcut) bana ulaştığını söylediğimde net bir cevap veremedi ve sorunumu çözemediler.

Son olarak bugün (19 Mayıs 2016) tarihinde müşteri hizmetlerini aradım ve abuk subuk cevaplar aldığımdan dolayı kartımı iptal ettim! Hesap özetlerinin zamanında elime ulaşmamasından ötürü ödemelerimi geç yaptım, dolayısı ile gereksiz faiz ödedim ve banka sicilim kötü yönde etkilendi. Bu durumdan dolayı Yapı Kredi Bankasından Şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre G.
  20 Mayıs
  11:56

  Otomatik metini kopyala-yapıştır yapmak yerine lütfen şikayetimi tam olarak okuyunuz!
  Mevzu bahsi geçen çözüm kanallarınıza ulaştığımı ve sonuç alamadığımı zaten şikayetimde belirtmiştim.

 • 20 Mayıs
  09:44

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.