Yapı Kredi Bankası Hesap Kesim Ücreti Aldı!

Emre G. |

Yapı Kredi Bankası, bundan 6 ay kadar önce hesabımdan izinsiz olarak hesap kesim ücreti aldı. Bankaya gidip şikayet ettiğimde öğrenci belgesi getirdiğim takdirde paranın tekrar iade edileceğini söylediler. Öğrenci belgesi götürdüğümde ise paranın iade edilemeyeceğini söylediler. Bunun üzerine sitenize yaptığım şikayet üzerine Yapı Kredi müşteri hizmetlerinden aradılar. Görevli, şikayet dilekçesi yazmamı istemesi üzerine dilekçeyi yazdım. Şikayetten bir ay sonra bankadan tekrar aradılar ve önümüzdeki günlerde paranın tekrar yatırılacağını söylediler. Aradan 5 ay geçti ve param yatmadı. Geçen ay tekrar şubeye gitmemi istediler. Şubedeki görevli bana tekrar paranın verilmeyeceğini söyledi ve tekrar dilekçe yazdırdı. 1 aydır haber yok. 20 lira borç için günde 5 kere arayan Yapı Kredi, 60 küsur lirayı 6 aydır yatıramadı! Paramı geri istiyorum. Biz de öğrenciyiz sonuçta.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Nisan
  09:09

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.