11 Şubat 2015

Yapı Kredi Bankası Hesap Kartından Kesilen Aidat Ücretleri İade Edilmedi.

2004 yılından beri Yapı Kredi Bankası hesap kartım bulunmaktadır, bu yıldan itibaren bende kesilen bütün hesap kesim yıllık aidat ücretlerinin geri ödenmesini talep ediyorum, bir an önce yetkili bankanın irtibata geçmesini temenni ediyorum aksi halde hakem heyetiyle başlayan hukuk sürecimi başlatacağım dan haberiniz olmasını bilgilendiririm.

Burak 308 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 11/02/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön