30 Mayıs 2014

Yapı Kredi Bankası Hesap Kapatma Sorunu.

Yeni Tüketici Kanunu yürürlüğe girmeden yaklaşık bir ay önce Yapı Kredi Bankası'nın bir süredir kullanmadığım hesabımı kapatmak için ilgili şubeye gittim. Sıra alıp bekledikten sonra Müşteri İlişkileri görevlisi bana maktu dilekçe verip ilgili yerleri doldurup imzalamamı istedi. Dediklerini yaptıktan sonra artık hesabımın kapatılacağını ve banka ile bir işimin kalmadığını söyledi.

29/05/2014 günü saat 19:15'te ise aynı şubeden işlemlerin eksik olduğu gerekçesi ile bankaya tekrar gelmem telefonla talep edildi. Bankanın hazırlamış olduğu hesap kapatma dilekçesini imzalamama rağmen neden bir kez daha aynı bankaya gitmek zorunda olduğumu hala anlayabilmiş değilim.

Zeynep 156 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Haziran 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön