07 Mayıs 2014

Yapı Kredi Bankası Hesap Kapatılması İşleminde Yaşanılan Sıkıntı!

Yapı Kredi Bankası Sanko sanayi sitesine Yapı Kredi Bankası sirkeci şubesindeki hesabımın kapatılması için müracaat ettiğimde bana bankacılık sözleşmesi imzalamadan hesap kapama yapılamayacağı söylenerek sözleşme imzalatıldı.

Ayrıca kapatılması istenen hesaplarla ilgili olarak ibraname ve talimat alındı. Fakat kapatma işleminin yapıldığına dair belgeyi farklı şb. olması nedeniyle veremeyeceklerini daha sonra Sirkeci şubesinden gelecek cevaba göre yarın verileceğini söylediler.

İletişimin tavan yaptığı bu dönemde aynı işlemi farklı bankalarda yapabilmiş iken, (Kamu ve özel Banka) Yapı Kredi Bankası gibi kurumsal olduğunu iddia eden bir bankadan yapılamıyor olunmasından şikayetçiyim! Hesap kapama yazısını verilecek mi?

Aytekin 214 Okunma

Cevaplar

 • Aytekin 13 Mayıs 2014

  Burada son olarak şunu ifade etmek isterim YKB Sanko Sanayi şubesinden aldığım yazıda açık bir şekilde hesap kapama ifadesi yok, dediğim gibi açık hesap olmadığı mailde belirtilmiş. En son YKB den (Sanko Sanayi şubesinden)hemen sonra Ziraat Bankasında aynı işlemi yaptım anında hesap kapandı yazısı verildi. Ya ben çok oluyorum yada bilmiyorum. Saygılarımla

 • Aytekin 08 Mayıs 2014

  Bu zamana kadar yapmış olduğum müracaatlarda ilgili konularla alakalı çözüm üretilmesini sağlayan başta şikayet var sitesi yönetimi olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ederim.

 • Aytekin 08 Mayıs 2014

  07/05/2014 tarihinde sirkeci şubesi tarafından hesabımın kapatıldığı şifaen bildirilmiş, 08/05/2014 tarihinde de mail adresime sizin için buradayız linkinden yapı kredi tarafından açık hesabımın kalmadığına dair yazılı bildirim yapılmıştır.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön