Yapı Kredi Bankası Hesap Kapatılması İşleminde Yaşanılan Sıkıntı!

Aytekin D. |

Yapı Kredi Bankası Sanko sanayi sitesine Yapı Kredi Bankası sirkeci şubesindeki hesabımın kapatılması için müracaat ettiğimde bana bankacılık sözleşmesi imzalamadan hesap kapama yapılamayacağı söylenerek sözleşme imzalatıldı.

Ayrıca kapatılması istenen hesaplarla ilgili olarak ibraname ve talimat alındı. Fakat kapatma işleminin yapıldığına dair belgeyi farklı şb. olması nedeniyle veremeyeceklerini daha sonra Sirkeci şubesinden gelecek cevaba göre yarın verileceğini söylediler.

İletişimin tavan yaptığı bu dönemde aynı işlemi farklı bankalarda yapabilmiş iken, (Kamu ve özel Banka) Yapı Kredi Bankası gibi kurumsal olduğunu iddia eden bir bankadan yapılamıyor olunmasından şikayetçiyim! Hesap kapama yazısını verilecek mi?

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aytekin D.
  13 Mayıs
  09:46

  Burada son olarak şunu ifade etmek isterim YKB Sanko Sanayi şubesinden aldığım yazıda açık bir şekilde hesap kapama ifadesi yok, dediğim gibi açık hesap olmadığı mailde belirtilmiş. En son YKB den (Sanko Sanayi şubesinden)hemen sonra Ziraat Bankasında aynı işlemi yaptım anında hesap kapandı yazısı verildi. Ya ben çok oluyorum yada bilmiyorum. Saygılarımla

 • Aytekin D.
  08 Mayıs
  11:55

  Bu zamana kadar yapmış olduğum müracaatlarda ilgili konularla alakalı çözüm üretilmesini sağlayan başta şikayet var sitesi yönetimi olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ederim.

 • Aytekin D.
  08 Mayıs
  11:48

  07/05/2014 tarihinde sirkeci şubesi tarafından hesabımın kapatıldığı şifaen bildirilmiş, 08/05/2014 tarihinde de mail adresime sizin için buradayız linkinden yapı kredi tarafından açık hesabımın kalmadığına dair yazılı bildirim yapılmıştır.

 • 07 Mayıs
  14:26

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr
  internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü