28 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücretleri!

Yapı Kredi Bankasından küçük bir kasa kiralamıştım. Kasa kirasını tahsil edebilmek için hesap açmanız lazım dendi. ATM kartım bile olmayan bir hesap açıldı. Bir sonraki yıl kasa kirasını elden bankaya yatırdım. Ertesi gün kasa kirasının eksik olduğunu çünkü sistemin ilk önce hesap işletim ücretini kestiğini söylediler.

Hesabıma 6 ayda bir tekrar tekrar hesap işletim ücreti işlettiler. ATM kartı bile olmayan bir hesap idi ve bu hesabı bankaya kasa kirası ödeyebilmek için açmaya mecbur bırakılmıştım. Hesap işletimi almıyordum, sadece kasa hizmeti alıyordum ve sadece onun parasını vermem lazımdı. Almadığım hizmetin ücretini kestiler ve paramı iade etmediler. Sebepse sistemleri böyleymiş.

Zeynep 22 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep 17 Nisan 2013

    Yapı kredi bankası sistemde cep telefonumu belirtmiş olmama rağmen beni aramamış olup, tc kimlik numaram ellerinde olmadığını belirterek yardımcı olamayacaklarını bildirmilerdir. Hiçbir web sitesinde kişisel bilgim olan tc kimlik numaramı yazmayı doğru bulmuyorum. Şikayetim ile ilgili hiçbir işlem yapılmamıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1711437 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön