03 Temmuz 2013

Yapı Kredi Bankası Hesap İsletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Bankanıza ait Kartal Çarşı şubesinde bulunan TL hesabımdan bana herhangi bir bilgilendirme yapılmadan 50 TL hesap işletim ücreti alınmış. Bu ücretin iadesini talep ediyorum. Bankanız nezdinde bulunan vadesiz hesabımdaki nakit bakiyemden hesap işletim ücreti aldığınız için ücret iadesini worldpuan vs şeklinde kabul etmiyorum.

Hesap işletim ücretinin hesabıma ödenmemesi halinde bankanızda bulunan tüm hesaplarımı, kredi kartlarımı kapatıp bankanızla ilişiğimi keseceğimi ve tüketici sorunları hakem heyeti tarafından daha önce hesap işletim ücretinin iadesine karar verilmiş. Örnek kurul sonuçlarıyla resmi makamlara başvuracağımı bilginize sunarım. İletişim bilgilerimdeki cep telefonu numaramdan tarafıma bilgilendirme yapılmasını istiyorum.

Tolgahan 34 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, 1879594 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön