03 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Yaklaşık 4 yıldır yapıkredi maaş hesabı kullanmaktayım. buna bağlı kredi kartımda bulunmaktadır. maaş hesaplarımız açılırken müşteri temsilcimiz hesaplarımızdan hesap işletim ücreti kesilmeyecek demişti. fakat sürekli hesaplarımızdan 50. 00TL hesap işletim ücreti kesilmektedir. banka maaş hesabı olduğuna dair tarafımızdan yazı istedi.

Yazı yazılmasına rağmen 03. 04. 2013 tarihinde hesabımdan kesilen 50. 00TL nin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi taktirde hem hesabımı, hemde kredi kartımı iptal edeceğim. benim gibi diğer çalışma arkadaşlarımda hesaplarını kapatacaklar. çünkü diğer çalıştığımız hiç bir bankada böyle bir kesinti uygulanmıyor. 50. 00tl hesabıma iade edilsin.

Leyla 42 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1722373 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön