01 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücretini İadesini İstiyorum!

PlayCard'ıma bağlı bir bankamatik hesabı açtırdım. PlayCard'a bağlı olmasına rağmen hesap işletim ücreti kesildi. PlayCard'ı olan bir insandan kesilen hesap işletim ücreti kesilmesi mantık dışı. İşin komik tarafı ben bankamatik kartı taşımak istemediğim için kredi kartıyla bileşik kullanmama rağmen; bankacı öğrenci belgemin işlenmesi için bankamatik kartı talep etmemi istedi. Hesap işletim ücreti olan 50 TL'nin iadesi için ne gerekiyorsa yapacağım. Umarım hakem heyetine gerek kalmadan alabilirim!

Emre 69 Okunma

Cevaplar

  • Emre 24 Mayıs 2013

    14 gündür beklemekte olduğum "detaylı bilgi" bir türlü verilmedi. "Az laf, çok iş" reklam sloganınızın aslı; "çok laf, az iş" olsaymış daha iyi olacakmış! Gerekli yerlere (Hakem Heyeti, Tüketici Hakları) gitmekten başka çare bırakmıyorsunuz.. Bankayla Tüm bağlantımı bitiriyorum!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön