03 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücretini İade Etmiyor!

Yıllar önce yapılan bireysel emekliliğin iptali üzerine ücretin teslim edilmesi için sevgili banka yetkilileri adımıza hesap açmamız gerektiğini söylüyorlar. Açıyoruz, ücret oraya yatıyor fakat yurt dışında olduğumuz için ücreti çekemiyoruz. Gelir gelmez ücreti çekmek için bankaya gidiyoruz fakat pek saygıdeğer banka yetkilileri hesap işletim ücreti kesiyorlar.

Aktif olarak kullanılmayan ve sanki başka banka hesabımız yokmuş, yatıramıyorlarmış gibi zorla açtırdıkları hesabın hesap işletim ücretini kesiyorlar. İadesini istiyoruz böyle bir muafiyetiniz yok diyorlar. Hesabı kullanmayan biz açtıran banka görevlileri bankanın karı için 40 TL ücret kesiyor ve hesap sizin keseriz diyorlar. Acil iadesi!

Özlem 233 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön