Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücretini Henüz İade Etmedi!

Mehmet A. |

Yapı Kredi Bankası çeşitli kanallardan özellikle de şikayetvar.com üzerinden yaptığım bildirimler neticesinde,bana dönüş yaparak öğrenim bilgilerimi istedi. Yanlışın hesap açılırken yapıldığını iletti ve kesilen hesap işletim ücretlerinin 01.11.2013 Cuma günü gün içerisinde hesabıma iade edileceğini söyledi.Tam görevlerini yaptıklarını zannettiğim anda gel gör ki hesaba iade edilen tek kuruş yok.Yapı Kredi "Az laf çok iş" bence bu sloganın biraz değişmesi şart!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  09:42

  Sayın Yetkili,

  2095081 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü


  Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

 • Mehmet A.
  06 Kasım
  10:46

  Kendi şubemden beni arayan bir bayan ne kadar ücret kesildiyse iade edileceğini söyledi.İadenin cuma günü olacağını söyledi.İade pazartesi günü oldu fakat dalga geçer gibi 50 tl bir iade yapmışlar.Böyle de ahlak yoksunu bir banka işte yapı kredi 3 senede 50 tl hesap işletim ücreti kesmiş sanki .Atmdeki işlemler listesinde sadece 100 tl lik kesinti gözüküyor..