13 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti ve Kredi Kartı Aidatı!

Kredi kartı aidatının iadesi için tüketici mahkemesine gitmeden çözüm için bankaya gittim, tavırları çok duyarsız ve ilgisizdi, ilgilenmediler bile, müşteri hizmetlerini arayın, size onlar yol gösterirler tavrında bir yaklaşımla karşılaştım.

Yine hesap işletim ücretleri ile ilgili sorum da da aynı muameleyi gördüm. Yapı Kredi Bankası genel müdürlüğüne hesap işletim ücretlerinin iadesi ile ilgili 01.04.2015 tarihli iadeli posta yolladım 17.04.2014 tarihinde teslim edildiğini öğrenmiş bulunup, bir telefon ya da konuyla ilgili bir yazı beklememe rağmen geri dönüş olmadı. Tüketici mahkemesine başvurmaktan başka çarem kalmamıştır. Umarım 3 iş günü içinde bana buranın vasıtasıyla dönüş olur.

Devran 254 Okunma

Cevaplar

  • Devran 15 Mayıs 2015

    Konu tüketici mahkemesine taşınmıştır

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön