16 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Yapı Kredi Bankası hesabımdan aşağıdaki gibi haber vermeden üstüne basarak söylüyorum haber vermeden hesap işletim ücreti almış.
18.05.2015 tem-ara14 54,71 tl/ hesap işletim ücreti
18.02.2015 ara14 2,74 tl/ hesap işletim ücreti Yapı Kredi Bankası'ndaki vadesiz mevduat hesabıma havale yapmıştım.

Ancak aynı günün gecesinde hesabımda 56 TL hesap işletim ücreti altında çekildiğini sabah öğrendim. Konuyla ilgili olarak bugün çekilen tutarın yani haksız ve yasal olmayan bu kesintinin tarafıma iadesini talep ediyorum. Ödenmeyeceğini bildiğimden dolayı da ilk iş gününde Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunacağım bilgilerinize arz ediyorum.

Aykut 175 Okunma

Cevaplar

  • Aykut 16 Mayıs 2015

    Çağrı merkezini aradığımda da şube ile görüşmeniz gerekiyor denmekte insanı uğraştırmaktan başka bir şey değil bu yasal olmayan bir şey yapılmakta ve arkasından bizler kosmaktayız bu hatanın bir an önce düzeltilmesini istiyorum ve haberinizi bekliyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön