06 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

38****50 numaralı Yapı Kredi Bankası hesabından 01.04.2015 tarihinde 56,05 TL banka komisyonu adı altında hesap işletim ücreti kesmiştir. Yapı Kredi Bankası'nın maaş müşterisi olduğum halde maaş hesabım değil de diğer hesabımdan kestiği bu hesap işletim ücretini geri yatırmasını talep ediyorum. Aksi takdirde yasal hakkımı kullanıp tüketici heyetine başvuracağım.

Deniz 241 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 07/04/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön