02 Aralık 2014

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

19 ay önce ev kredisi kullandığım ve o zaman açılmış olan hesabım için 30 kasım 2014 tarihinde 58,85 TL hesap işletim ücreti kesilmiş bulunmakta. Yapı Kredi Bankası ile olan görüşmemde hesabımın kapatılmasını talep ettiğimde bana ev kredisi bitene kadar hesabımı kapatamayacağım bilgisi verilmekte. Hesabımı sadece ev kredisi kullanımı için kullanmaktayım ve başka bir işime yaramamakla beraber ihtiyacımda yoktur. Sonuçta bankaya gidip aylık kredi ödemelerimi de gerçekleştirebilirim. Burada 10 sene boyunca yılda 100 TL gibi bir ücret ödemem ve 1000 küsur civarı haksız bir kazanç bulunmakta. Hesabımdan kesilen ücretin iadesini ya da hesabımın kapatılmasını talep etmekteyim. Kredi taksitlerimi kendim öderim.

İlker 375 Okunma

Cevaplar

 • İlker 29 Aralık 2014

  29 Aralık itibariyle umursamaz tavır devam etmekte. Arayan soran yok

 • İlker 19 Aralık 2014

  Bu kadar umursamıyacaklarını da tahmin edemedim. Koskoca firmasın ben zaten aradığımda en az 20 dakikada ulaşabilirsem ulaşıyorum nezaketen insan geri döner. Bir şirketin müşterisini bu kadar önemsememesi anlaşılır değil.

 • İlker 15 Aralık 2014

  15 aralık itibariyle yapıkredi olumsuz olarak bile dönüş yapmamıştır

 • İlker 09 Aralık 2014

  ayın 9 u itibariyle henüz bir cevap arayan soran olmamıştır.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Aralık 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön