07 Temmuz 2014

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Ford'dan bir araç aldım ve 30 bin tl kredi çektim. Sözleşme ve ödeme tablosunu gösteren bir belgeyle birlikte tüm ödemelerimi zamanında gerçekleştirdim. aradan 1,5 yıl geçtikten sonra şube borcum olduğunu bu nedenle şubeye gelmem gerektiğini söyledi. Gittim Hesap işletim ücretiymiş. Faiziyle 256 TL ödemem gerekiyormuş. Ödemem dedim.

444.049'u aradım. 126 TL ödemeniz gerek dediler. Şubeye gittim. Parayı 256 TL yerine 126 TL olarak istendiğini söyledim. Görevli bayan bana söylediği rakamı hatırlamadığını ekranda borcumu göremediğini söyledi. Vezneden belgesiyle borcumu ödedim. Ancak 2 haftadır gerek sms'le gerek anlamsız görüşmelerle zulüm görüyorum. İşimi yapamaz oldum. Lütfen buradan cevap verin.

Gökben 202 Okunma

Cevaplar

  • Gökben08 Temmuz 2014

    Bugün 08/07/2014 'de bankayı aradım. Parayı ödediğimi gördüklerini, ancak 01/07'de ödenen paranın kendi banka şubeleri tarafından virman yapılmadığını bu nedenle arada geçen süre içerisinde 30 kuruş faiz oluştuğunu bu faizi şubeden ödersem hesabın kapanacağını söylediler. Yoksaaaa.. Ben bu parayı bir şekilde ödermişim....(isteyen ses kayıtlarımı dinleyebilir. Aynı kayıtlar bende de var) Yetmedi mi? Yapı Kredi Bankası Utan mıyormusun? Senden sadece kredi çekme saflığını gösteren bir vatandaştan hesap işletim ücreti adı altında faiziyle birlikte para almayı kendine hak mı görüyorsun... Yazıklar olsun.....

  • Gökben07 Temmuz 2014

    Sayın sempatik Yapı Kredi Bankası yetkilileri... defalarca telefonla konuşmamıza (her bir görüşme yaklaşık beklemeyle birlikte 20 dakika) Lütfen telefon kayıtlarımı dinleyin. Mudiniz olmadığım halde bana yaptığınız maddi-manevi zulmü, çaresizliğimi görün. Kurumsal kimliğinizin arkasına saklanarak verdiğiniz cevapları dinleyin. Siz hiç duvarlarla konuşmayı denediniz mi? Ben denedim ama başaramadım. İşimi yapamaz oldum. Uzman olarak hizmet verdiğim firmalara iş esnasında anlamsız telefon görüşmelerim nedeniyle mahcup oldum. İşverenimden sözlü ihtar aldım. Tek suçum sizden kredi çekme cesareti göstermek. Lütfen ama lütfen beni 'SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkine çekmeye çalışmayın. Buradan cevap verin Son bir uyarı : Bu bankadan kredi çekecekler neye imza attığınıza dikkat edin.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön