Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Şahin T. |

Bakanımız TV'de halka duyuru yapıyor hesapları bankaya gitmeden diye, bunları arıyorsun müşteri temsilcileri hem hesaplarımı kapatamadıklarını söylüyorlar hemde internetten kredi ödemesi için eft yapıyorum, krediyi ödeyemiyorum ama ne var ki gecenin 2:39 saatinde hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında 50 tl kesilmiş ve daha dün haberlerde artık hesap işletim ücreti olmayacak dendi bugün bankadan mesaj geldi, artık 59 tl diye.

Ben benden alınan 50 TL'min hesabıma yatmasını ve bu bankaya ait benden ücret alabilecekleri tüm hesaplarımın kapatılmasını talep ediyor. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şahin T.
  18 Haziran
  19:06

  intenet sitenize gircem de ne olcak benden çaldığınız 50 tl mi hala yatırmadınız.boırakın aramadınız bile ki dün şubenize gittim bütün hesaplarımın kapatılması için imza attım ama hala açık neden. nasıl oluyorda 10 dk. da açılan hesap 20 günde kapatılmıyor.cvb istiyorum kardeşim.cvb verebilecek yüreği olan ERKEK elemanız oda yetkili ise arasın yoksa benim hesaplarımı derhal kapatın da kurtulayım sizden.

 • 29 Mayıs
  15:24

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr
  internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü