Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesmiş.

İlyas D. |

Yapı Kredi Bankası eski maaş müşterisiydim. Hesap işletim ücreti almayacaklarını taahhüt ettikleri için firmam bankayı değiştirdiğinde bu hesabı kapatmadım. Sonra birden hesap işletim ücreti almaya başladılar hiçbir bilgilendirme yapmadan. Bunla ilgili şikayet açınca kredi kartıma şikayet sonrası işletim ücreti yansıttılar ve bunu ödemek istemiyorsam 3 ay minimum kullanma zorunluluğu koştular. Bunun için de şikayet açınca olmayan bir kart numarası üzerinden borç geldi. Bununla ilgili şikayet açtığımda ise kimse bana ulaşmadan müşteri bilgilendirildi deyip şikayetim kapandı.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlyas D.
  07 Nisan
  10:50

  Problem dahi okunup anlaşılmadan yazılan klasik bir cevap daha, robot mail yani. Bunun üzerine bakalım nereden ücret yansıtacaksınız!

 • 07 Nisan
  10:44

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 07/04/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • İlyas D.
  06 Nisan
  13:19

  Yazmadık sanki, müşteri bilgilendirildi deyip kapatılıyor ne arayan ne soran, okuyup cevap yazın bari.

 • 06 Nisan
  12:02

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş