03 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Daha öncesinde maaş müşterisi olarak çalıştığım Yapı Kredi Bankası'yla sonradan çalıştığım firmadan ayrılmama rağmen bankomat kartlarını ve kredi kartlarını kullanmaya devam ettim. Hesaplarımda yaptığım inceleme sonucunda 16.07.2013 tarihinde 48 TL gibi bir ücretin hesap işletim ücreti olarak çekildiğini gördüm.

Konuyu internet üzerinden araştırdığımda yasal prosedürle yada bankaları müşteri memnuniyeti adına iadelerinin gördüm. Bende geçmişe dönük bankomat kart kullanım ücretlerinin hesabıma geri iadesini talep ediyorum.

Eren 34 Okunma

Cevaplar

  • Eren09 Eylül 2013

    Bütün bankacılık işlemlerimi çok yakın zamanda yapı kredi bankasından taşıyacağım yapı kredi ile artık çalışmamayı düşünüyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön