19 Mart 2014

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Yapı Kredi Antalya / Perge şubesinden kullanmış olduğum konut kredisi için ödeme yapmakta olduğum hesaptan kesilen hesap işletim ücreti için banka yetkilisi ile yaptığım görüşmeler neticesinde konunun en kısa sürede çözüme kavuşturulacağı bilgisi verilmiş olmasına karşın yaklaşık 5 aydır herhangi bir gelişme olmamıştır.

Banka kart aidatı ve hesap kesim ücretinin olmaması için yıllık olarak bana Çınar Paketi ve Yuvam sigorta zorunluluğu ile 2 adet otomatik ödeme talimatı vermemin yeterli olduğunu sigorta ve paket için benden yıllık olarak kesinti yapmış olmalarına rağmen yetmezmiş gibi birde hesap işletim ücreti kesilmesine anlam veremiyorum. Kesintinin iadesini rica ediyorum.

Zühtü 139 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Mart 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön