27 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Yapı Kredi Bankası'ndan 2009 yılında ev aldığım için ev kredisi çektim ve bu zamana kadar benden aylık kredi parası haricinde sürekli bir şeyler çıkartarak para koparmaya çalıştılar ve bunu gerçekten çok iyi yapıyorlar. Şimdiki şikayetime gelecek olursak 5 yıldır yapı kredi bankasına düzenli olarak kredi ödemesi yapıyorum.

Bundan 3 gün önce bana yapı kredi bankasından 39.90 kuruş ödeme yapmam gerektiği ödeme yapmazsam hakkımda yasal işlem başlatılacağı mesajı geldi. Bende bankayı aradım ve bu paranın ne parası olduğunu sordum. Onlarda bana hesap işletim ücreti olduğunu ve her 6 ayda bir aldıklarını söylediler. İlk defa böyle bir şey duydum. Lütfen biriniz şu bankaya dur desin. Bıktım artık.

Gokmen 39 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2259383 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön