Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesintileri!

Murat O. |

Yasal olmayan bu işlem için şubeye uğradım. Zaten 3, 5 kuruş para oluyor hesabımızda, 2 gün hesapta kalınca hemen hesap işletim ücreti diye kesintiyi yapıyorlar. Gerçekten sinir bozucu oluyor bu durum. Neyse bana hesap dökümü verdiler gidin tüketici hakları heyetine başvurun dediler.
Neden bizleri yoruyorlar, daha gitmedim. Burdan yetkili mercinin bu işi çözeceğini umuyorum. Banka için fazla bir miktar değil ama bizim için 3 5 in önemi gerçekten bazı durumlarda önemli oluyor.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat O.
  19 Nisan
  20:51

  Bankanın aşşağıdaki yöntemle bize ulaşabirsiniz diyorlar ya 1. başvuruma dönüp kibarca red ettiler. 2. başvurumu kaydebile almadılar takbadılar resmen konu kapalı diyor.
  Ayrıca Şikayetvar.com yetkilileri bankaların bu otomatik yanıtlama servisi hiçbir şeyi çözümlemiyor bilginize.

  ''Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. ''

 • Murat O.
  19 Nisan
  14:42

  Az önce müşteri hizmetleri aradı. Üzgünüz efendim iade ile işlem gerçekleştiremizyoruz dedi. Bunun için mi aradınız dedim Evet dedi sağ ol deyip kapattım. Bunlara başka ne diyebilirim ki! ! !

 • 19 Nisan
  10:23

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.