Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

İlhami E. |

Aslında bu şikayetimi bankaya bildirdim ama fayda etmedi neden mi çünkü çok fazla detayları bilmiyoruz; öyle ki ben ve eşim çalışıyoruz. Her ikimizinde kredi kartı var aynı bankadan. tek kart bütün işlemlerimizi bu banka kartıyla yapıyoruz otomatik ödemelerimiz var her otomatik ödemede extra ücret alınıyor ama bir de hesap işletim ücreti alınıyor artık bedeli alınıyo.

Benim bildiğim müşteriyi memnun etmek için kampanya dışında her şeyi yapıyorlar. Bu uygulamadan dolayı bankayı kınıyorum ve durumu şikayet mahiyetinde arz ediyorum biliyorum ki gene düzelmeyecek. Mahkemeye versek bir sürü sorun zaten sonuç alana kadar akıbetimiz nice olur bilinmez.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhami E.
  30 Temmuz
  15:07

  Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz. neden ben bunu yapıyorum... müşteri benim müşteri memnuniyeti hangisi acaba bide telefon parası ödeyemem. zaten otomatik ödemelerimden komisyon alıyorsunuz.....

 • 04 Mart
  19:52

  Sayın Yetkili,

  1659065 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü


  Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.