10 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Haksız Kazançtır!

4-5 ay önce aldığım fakat sadece dün kullanma fırsatı bulduğum banka kartına 100 tl nakit yatırdım. Yarın gidip baktığımda 50 lirasının ^Hesap işletim bedeli^ altında kesilmiş olduğunu gördüm. Diğer bankalar bu oranı 3'te 2 oranında almakta ilen ^KuveytTürk^ bankası bu parayı hiç almamakta ilen. Sizin bankanızı neden tercih edeyim?

Alınan bu paranın iade edilmemesi takdirde bankanızdan bir müşteri kaybedeceğinizi belirtmek isterim. 2 gündür kesilen bu haksız kazancınız hırsı ile burada daha kötü kelimeler kullanmadığım için kendimi tebrik ediyorum. Müşterisini sinir krizlerine sokan başka bir banka yoktur herhalde. Çok güzel çalışıyorsunuz, başarılarınızın devamını diliyorum.

Mehmet 213 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet23 Şubat 2014

    Mail'im söylediklerinden 12 saat sonra geldi. Samimi bir mesaj ve çözüm beklerdim fakat 2 satırlık mesaj yazmışlar . ^Müşteri temsilcisini arayın^ diye. Yarın kartı kapattırıyorum, 50 lira'da sadakamız olsun. Bir daha Yapıkredi ASLA.

  • Mehmet13 Şubat 2014

    Mail gelmemiştir.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2284417 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön