Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Funda G. |

Yapı Kredi Bankası'yla çok uzun yıllardır çalışmama rağmen ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Hesabımdan kendi kafalarına göre birkaç gün önce hesap işletim ücreti kesilmiş. ( Maaş hesabımdan)

Çağrı merkezini aradığımda yardımcı ve çözüm odaklı olmaktan uzak yanıtlar vererek beni daha da çok gerdiler. Onlar bu konu ile ilgili şubemle görüşmemi söylüyorlar. Ben Ankara'da oturuyorum şube İstanbul'da.

Şubeyle görüşüp çözmemi bekliyorlar çözüm odaklı bir banka olduğu için sadece Yapı Kredi Bankası ile çalışıyordum fakat onlarda sisteme ayak uydurmuşlar. Acil çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Funda G.
  03 Ocak
  11:11

  Banka yetkililerinden sozlesme metnimi istiyorum maas hesabima ait olan..mail yoluyla iletebilirlermi acaba Banka Istanbulda oldugu icin telefonla ariyorum fakat donecegiz deyip donmuyorlar varsa gonderiz diyorlar yoksa zaten kesinti bu durumda yasal olmuyor.

 • Funda G.
  03 Ocak
  10:45

  Sikayetimi cozmek yerine yazili bir metin gondermisler daha sorunun tam olarak ne oldugunu bile sormadilar pess.

 • 02 Ocak
  20:55

  Sayın Yetkili,

  2192186 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü


  Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.