17 Aralık 2013

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Yapı Kredi Bankası'ndaki vadesiz hesapta öğrenci kartı diye aldığımız ve son kullanma tarihine kadar herhangi bir ücret kesilmeyecek denildi. Buna rağmen hesaptan ücret kesiyorsunuz. Müşteri hizmetlerini aradım iadesini şube kestiği için şube yapar dediler. Şubeyi aradım öğrenci belgesi istedi öğrenci belgesini faksladım. Sonra tekrar aradım bölge müdürlüğüne gidecek denildi.Hesaptan yanlış olarak ücret kesiyorsunuz ve ne haber ne de bir mesaj atıyorsunuz. Sonra iadesini yapmak için geciktiriyorsunuz. Mağduriyetin giderilmesini istiyorum.

Gokay 27 Okunma

Cevaplar

  • Gokay20 Aralık 2013

    Play card kullanıyorum ve öğrenci belgemi şubenize faksladım. bana hesap işletim ücretinin açıklamasını gönderiyorsunuz. çözümünüz hala yok.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, 2175334 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön