Ahmet D. Teşekkür Mesajı

Yapı Kredi Bankasına hesap işletim ücretimin tarafıma iade edilmesi konusunda göstermiş olduğu ilgi ve yardımdan dolayı çok teşekkür ederim.

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Ahmet D. |

Yapı Kredi Bankası tarafından hesabımdan 64,50 TL olarak hesap işletim ücreti kesilmiştir. Yapı Kredi Bankası'nda yatırım hesabı, kredi kartı ve vadeli mevduat hesabım bulunmaktadır. Kredi kartımın ödemesi otomatik ödeme talimatı olarak yapılmaktadır. Bununla ilgili tarafıma mail atılmıştı. Kredi kartı otomatik talimat verirseniz hesabınızdan hesap işletim ücreti kesilmeyecek diye. Bütün işlemlerimi yapı kredi bankasından yapmaktayım. Hesap işletim ücretimin iade edilmesini istiyorum. Telefon ile müşteri temsilcisine ulaşamıyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet D.
  14 Aralık
  14:08

  Yapı Kredi Bankasına hesap işletim ücretimin tarafıma iade edilmesi konusunda göstermiş olduğu ilgi ve yardımdan dolayı çok teşekkür ederim.

 • 07 Aralık
  12:22

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.