Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Merter T. |

Yapı Kredi Bankası'nın 4943... 3595 kart numaralı maalesef müşterisiyim. Hikaye şu, yazın çalışmak üzere girdiğim Belek'te bir otelde maaşım için Yapı Kredi'de hesap açmam gerektiği için Yapı Kredi'nin Serik şubesinden bir maaş hesabı açtırdım. Kısa bir süre sonra eğitimim nedeniyle işten ayrıldım. Hesabımı açtıktan 6 ay geçmesinden sonra hesabımdan Hesap İşletim Ücreti kesildi, bende müsait olduğum en yakın zamanda Yapı Kredi Trabzon Değirmendere şubesine giderek Serik şubesine öğrenci belgem ile birlikte hesabımdan kesilen Hesap İşletim Ücretinin iadesini isteyen bir dilekçe gönderdim. Tam tamına 1 ay geçti ve tarafıma hiçbir şekilde Yapı Kredi'den bir cevap gelmedi.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merter T.
  29 Ocak
  02:06

  Yapı Kredi 22 Ocak 2015'de hadise gerçekleştikten epey sonra şikayetimi değerlendirerek benim lehime karar vermiş ve kestiği Hesap İşletim Ücretini hesabıma yatırmış ve yatırdığı Hesap İşletim Ücretinden bir daha Hesap İşletim Ücreti kesmiştir. Dalga mı geçiyorsunuz!

 • Merter T.
  12 Ocak
  12:56

  Bu şikayetimin üzerinden 7 gün geçmesine rağmen Yapı Krediden gene bir cevap alamadım. Galiba Tüketici Haklarına başvuracağım.

 • 03 Ocak
  11:38

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr
  internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü