08 Temmuz 2014

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Yapı Kredi Bankası kredi kartları kullanıyorum. Buna bağlı olan hesabımdan bu yıl ocak haziran dönemi olarak 50 küsür TL hesap işletim ücreti alınmıştır. Bu hesabımı da kredi kartlarını ödemek için kullanmaktayım.

Bu ücretin daha önce alınmayacağına dair uzun yıllar önce görüşmelerimiz olmuştu. Buna rağmen yıllardır alınmayan bu ücret bu yıl yine alınmış.

Bu ücret iade edilmez ise bu hesabımı kapatıp Yapı Kredi Bankası'na ait kredi kartlarımı iptal edeceğim. Acil cevap bekliyorum.

Ali 2.229 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan 'SİZİN İÇİN BURADAYIZ' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Ali 04 Eylül 2014

    Kredi kartımı da ilk fırsatta iptal edeceğim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön