28 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Herhangi bir şekilde tarafıma bir bilgilendirme yapılmadan,kullanıma borcundan dolayı kapatılmış olan ve hiçbir şekilde bankanın para alışverişi dışında herhangi bir şekilde bir buçuk yıldır kullanılmayan bir hesapla ilgili olarak benden hesap işletim ücreti hakkında bir para kesimi yapılmıştır.

Bununla ilgili olarak Yapı Kredi Bankası ile birebir görüştüğümde kendilerinin herhangi bir şekilde işlem yapamadıklarını çağrı merkezini aramam gerektiği söylendi. Ancak yardımcı olunmayıp kullanılmayan bir hesapla ilgili paranın kesiminin resmen yasal olduğunu bilgisi verildi.

Ben öğrenci ve part time çalışan biriyim. Benden bir buçuk yıldır alınan haksız paranın iadesini istiyorum. Gerekirse tüketici haklarına gideceğim.

Zeynep 44 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep 02 Haziran 2014

    kimse bana dönüş falan yapmadı.bu saatten sonrada banka beni aramasın.gereken yerlere başvurumu gerçekleştirdim.

  • Zeynep 23 Mart 2014

    konuyla ailgili hem bankanız hem hem çağrı merkezinizle görüştüm ancak yardımcı olunmadı.ben parayı size bırakmayacam.en kısa zamanda hesabımı kapatım ,gereken yerlere başvurumu yapacağım

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2262321 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön