15 Ocak 2015

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Adı Altında Yapılan Kesintiler.

Bankanızda hesabım açıldığından beri dönem dönem hesap işletim ücreti adı altında bir takım kesintiler gerçekleştirilmiş bulunmakta. 22/07/2014 tarihi itibarı ile 09/01/2015 tarihine kadar tespit ettiğim 117.71 TL tutarındaki hesap işletim ücret kesintisi dahil olmak üzere hesabım açıldığından itibaren bu adla yapılan tüm kesintilerin tarafıma ivedilikle iade edilmesini, aksi halde konu ile ilgili 4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanunun sözleşmedeki haksız şartlar başlıklı 6. maddesine göre hesabımdan düşülen tutarların iade edilmediği takdirde yasal işlemlere başvuracağım hususunu bilgilerinize sunarım.

Volkan 723 Okunma

Cevaplar

  • Volkan04 Mart 2015

    Aradan 1 aya yakın süre geçmiştir son Verdiğiniz cevapla fakat tarafıma herhangi bir dönüş hala daha sağlanmamıştır

  • Volkan19 Ocak 2015

    Bana geri dönülüp cevap verileceği söylendi fakat geri dönüldüğü yok. Buraya farklı yazıp uygulamada farklı mı yapılıyor anlayamadım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön