06 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Adı Altında Kesinti Yaptı!

Yapı Kredi Bankası hesap işletim ücreti adı altında maaş hesabı olarak kullandığım hesabımdan 64.52 lira kesinti yaptı. Üstelik sitesinde kesintinin yapılamayacağı durumlar bölümün maaş müşteri olanlar var iken. Müşteri hizmetlerini aradım 9 dk bekledikten sonra konuyu anlattım kesintinin olması gerekiyor dendi. İtiraz edince anne kızlık soyadı ile oyalanma ve sesiniz gelmiyor hanımefendi denerek telefon suratıma kapandı. Tünele mi girdim ben. Maaş müşterisi kaybetmek istemiyorsanız kesintiyi iade edin!

Saime 249 Okunma

Cevaplar

 • Saime12 Temmuz 2015

  Kullanmış olduğum maaş hesabımdan yapılan hesap işletim ücreti kesintisi üzerine şikayetimi yazdım ancak bankadan hala geri dönüş alamadım. İki kere arandım birinde kredi kartı teklifi diğerinde ise ön onaylı kredi için. Bu tekliflerinizi değerlendirmek için kesintinin geri yatırılmasının talep ediyorum.

 • Saime11 Temmuz 2015

  Hala geri dönüş yapılmadı. Lütfen daha ilgili olun

 • Saime08 Temmuz 2015

  Yapı Kredi Bankası maaş hesabı olarak kullandığım hesabımdan 64 lira kesinti yapmıştır. Bu kesintinin iadesini istiyorum. Aksi takdirde kendi hesabımı kapatacağım. Şirketim de aynı şekilde maaş bankasını değiştirecektir.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Temmuz 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön