10 Şubat 2016

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti...

Yapı Kredi Bankası müşterisiyim. 01/08/2014 tarihinde Yapı Kredi Bankası tarafından hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında 58,85. TL çekilmiştir. Bankanın müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bu işlemin hesabımın bağlı olduğu Keşan Şubesi tarafından düzeltilebileceği bana bildirildi. Bu doğrultuda defalarca sözlü olarak, hesap işletim ücretinin iadesi için bankaya yaptığım başvurular dikkate alınmadı. Bende 04/12/2014 tarihinde bankanın Keşan Şubesine yazılı olarak yaptığım şikayette, bankanın internet hizmetini aktif olarak kullandığım, meşe paketi üyeliğim, otomatik ödeme talimatlarım olmasına rağmen ve kanunen hesabımdan böyle bir ücret alamayacaklarını belirtmeme rağmen, bankanın Keşan Şubesi tarafından bugüne kadar herhangi bir işlem yapılmamıştır. (Posta Al:RR0***********2) Hesaplardan hesap işletim ücreti alınmayacağı kanunen sabittir. Alınan ücretin iadesini talep ediyorum.

Oguz 80 Okunma

Cevaplar

  • Oguz10 Şubat 2016

    Bankanın cevap yazdığı ilgili internet sitesinden (https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin. Aspx) şikayet mesajımı yazmaya çalışırken sürekli hata mesajı aldığımdan banka tarafından söz konusu şikayetimin yukarıda belirttiğim şikayet yazım üzerinden (şikayet var sitesindeki yazım üzerinden) takip edilmesini talep ediyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Şubat 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön