06 Temmuz 2013

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Dokuz yıldır Yapı Kredi Bankası ile çalışıyorum. Daha önce maaş hesabı olarak açılmış olan hesabımı halen Worldcard kullanmaya devam ettiğim için kapattırmadım ve Yapı Kredi Bankası' nın hizmet kalitesinden memnundum. Ancak bir kez şubat ayında bir kez de temmuz ayında olmak üzere hesap işletim ücreti adı altında 50'şer TL kesinti yapıldığını gördüm.

Kesilen paramın iadesi talebi ile görüştüğümde paramı iade edemeyeceklerini, ancak meşe paketi yapılırsa senelik 50 TL ödeyerek bundan sonra hesap işletim ücretimin kesilmeyeceğini belirttiler. İlkeli çalıştığını düşündüğüm bir bankanın böyle ayak oyunları ile müşterilerini mağdur etmesini yakıştıramıyorum. Haksız kesilen ücretlerin iadesini istiyorum.

Mehmet 23 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, 1884644 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön