Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti.

Öznur G. |

Yapı Kredi Bankası'ndan çekmiş olduğum kredi ödemek için çağrı merkezini arayarak bilgi almak istedim. Bana çağrı merkezi personelinin vermiş olduğu bilgi sız her ay paranızı yatırın hesaba ve otomatik ödeme talimatı verin dedin. Hesabınızı yalnızca kredi ödemesi için kullanırsanız hesap işletim ücreti yansımaz dendi. Israrla emin mısınız diye sorduğumda bana 2 -3 kez bunun onayını verdi. Ancak hesabıma hesap işletim ücreti yansıdı ve en kötüsü kredim gecikmeye girdi. Haklı müşteri hattını 16.07 tarihinde aramama rağmen talebiniz şube de denildi. Şubeyi benim aramamı söylediler. Benim anlamadığım bu nasıl bir işleyiş sistemidir. Şubeyi defalarca aradım. Kimse bir dönüş yapmadı.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Öznur G.
  07 Ocak
  14:53

  Konu ile ilgili hiçbir şekilde dönüş olmadı. Zaten bu asamada en mantıklı şey sızı BDDK ya şikayet etmek telefonda yaptığınız gibi donulucek deyip donmemenız e sasrımıyorum

 • Öznur G.
  27 Kasım
  01:01

  Hala şube size donucek diyip agustostan beri donulmedi bu nasıl bir bankacilik anlayışı

 • 19 Ağustos
  10:21

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş