09 Mart 2015

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Yapı Kredi Bankasından 2014 yılı Ağustos ayında konut kredisi çektim. Kredi için 1.000,00- TL tutarında dosya masrafı kesildi, ayrıca kredi için açılan vadesiz hesabımdan geçtiğimiz hafta içinde 50,00- TL tutarında hesap işletim ücreti kesmişler.

Müşteri hizmetlerini aradım ancak bazı bahanelerle kesilen masrafların iade edilmeyeceğini, istersem tüketici hakem heyetine başvurup oradan sonuç alabileceğimi söylediler, anlamadığım şu, bundan önce kart ücreti, hesap işletim ücreti gibi kesintiler için tüketici hakem heyetine başvurdum eninde sonunda kesintilerim bana iade edildi ama, madem iade edeceksiniz şikayet üzerine, bari vatandaşı uğraştırmayın da müşterinize karşı yüzünüz kara olmasın.

Adnan 443 Okunma

Cevaplar

 • Adnan 10 Eylül 2016

  Buradan falan uğraşmaya hiç gerek yok, direk kesintilerin yapıldığı dekontları alıp tüketici hakem heyetine vermek lazımmış başka dilden anlamıyor bunlar.

 • Adnan 21 Mart 2015

  Çok kıymetli bankamız arayıp bilgi verme zahmetinde bulundu, 100 milyara yakın konut kredisi çektiğim ve kredi ödemelerimi yaptığım vadesiz hesaptan kestiği 50 liralık hesap işletim ücretini iade edemeyeceğini beyan etti, böyle deneceğini biliyordum bir umut demiştim ama ne yapalım hakem heyetine kadar yoracaklar yine...

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Mart 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 10/03/2015 tarihinde telefon ile bilgilendirme yapılmıştır.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Mart 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön