29 Ocak 2015

Yapı Kredi Bankası Hesap Bilgilerim Çalınmış!

Yapı Kredi Bankası'nda olan eski çalıştığım yerden kalma maaş hesabımın hesap bilgilerinin çalındığını fark etmem bankanın bana bildirdiği borç beyanından sonra oldu. Hesabıma ait esnek hesaptaki paranın tamamı çekilmiş ve bu borcu benim ödemem istenmiştir. Paranın Şişli'de bir ATM'den şifre ile çekildiği söyleniyor. Sorsanız Şişli'nin nerede olduğunu bilmem. Bununla ilgili yasal süreç başlattım bankaya da defalarca itiraz dilekçesi yazdım ancak dilekçelerim önemsenmedi ve bana geri bildirim yapılmadı. Detaylı bir tarama yapılarak bu işin sonuçlandırılmasını ve tarafıma yansıtılan borcun bana ait olmadığını gerçek suçluların yakalanarak eksi bakiyenin iadesini talep ediyorum.

Resul 483 Okunma

Cevaplar

  • Resul 13 Şubat 2015

    Bankanin herhangi bir çözüm üretme çabası bulunmamaktadır. İşbirliği yapip gerçek suclularin yakalanması yerine bir şekilde parayi kurtarma çabasini görmezden gelemem.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön