22 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Hesabımı Benden Habersiz Kullanıyor!

Daha önceki şikayetime yasal dayanak olarak metinleri önüme sunan Yapı Kredi Bankası tarafından hesabım kullanılmaktadır. Esnek hesap tanımlanmış ve hesabı kapatın dememe rağmen kapatmıyorlar. Ben bu banka tarafından yanıltıldım merak edenlere de nasıl olduğunu detaylı bir biçimde anlatabilirim ama banka halen bunun normal olduğunu söylüyor ama müşterisi ona hesabımı kapat derken dikkate almıyor.

Ben Yapı Kredi Bankası tarafından yanıltıldım ve hesabımdaki para benden habersiz alındı. Reklamlara çıkıp da bizlere güven kazandırdığınız o reklamların hepsi boşuna.

Fatih 58 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Fatih28 Ocak 2014

    banka halen tatilde ve görüşme yapmak bile istemiyor yazık yazık

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön